+420 604 584 075
Turbo sun capsule je nový, u nás zatím nepoznaný pocit při opalování. Již v první minutě zjistíte zásadní rozdíl, kdy ze všech stran vás rovnoměrně zahltí sluneční paprsky. Nový princip opalování vám umožní prožít dobu v soláriu bez nepříjemného pocení, zmizí bílá místa na lopatkách.

Turbo sun capsule vám umožní protáhnout si během opalování záda a narovnáte si páteř, pobyt vám zpříjemní i vestavěné reproduktory ve stropní části.

Turbo sun capsule vám dokáže, že když se opalujete tak se vaše tělo nedotýká žádného povrchu, proto splňuje tento způsob opalování i ty nejpřísnější hygienické podmínky a není třeba se obávat přenosu různých bakterií a infekcí.

Turbo sun capsule vám umožní získat hnědou barvu již po čtyřech nebo pěti návštěvách. To vše odpovídá současným požadavkům náročného zákazníka. Větrací systém FAST FLOW je ojedinělý. Po skončení opalování není pokožka vlhká a vaše tělo zůstane osvěžené a suché. Vše je velmi jednoduché a rychlé a opalování poskytuje zákazníkům fantastický zážitek.

Doporučujeme používat kosmetiku určenou do solárií, kterou si můžete koupit i u nás.

Maximální doba opalování je 10 - 12 minut.


1 MINUTA - 14,-KčCeny permanentek